عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران درباره احتمال حمایت اصلاح طلبان از علی لاریجانی، گفت که به هیچ وجه چنین امری امکان ندارد.
کد خبر: ۸۸۳۹۰۱
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹ 04 August 2020

انتخابات مشروط؛ موضع اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ است

به گزارش تابناک سمنان: علی محمد نمازی  عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی درباره نظریه حضور مشروط اصلاح طلبان، در انتخابات ۱۴۰۰ ،گفت: من در مصاحبه‌ای این ایده را مطرح کردم و معتقدم که امری درست است.

او با بیان اینکه اصلاح طلبان تاکنون در انتخاباتی به صورت مشروط شرکت نکرده‌اند ادامه داد: این جریان سیاسی همواره تلاش کرده است تا برای حضور در انتخابات کاندیدا معرفی کند، زمانی هم که خواسته‌شان محقق نشد صرفا برای گرم ماندن تنور انتخابات تلاش کرده اند تا از کاندیدایی نزدیک به حزب خود حمایت کنند.

نمازی افزود: در انتخابات ۹۶ اصطلاح کاندیدای استیجاری توسط ما مطرح شد که نتیجه آن انتخاب آقای روحانی بود؛ اما متاسفانه او هرگز نتوانست توقعات جناح‌های اصولگرا و اصلاح طلب را برآورده کند و از فرصتی که داشت به خوبی بهره‌مند نشد.

 عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی درباره موضع اصلاح طلبان در انتخابات آتی ریاست جمهوری، گفت: موضع اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ باید انتخابات مشروط باشد؛ یعنی اصلاح طلبان با کاندیدا‌های حداکثری خودشان به میدان خواهند آمد و اگر آنها تایید صلاحیت شدند به طور جدی رقابت خواهند کرد، اما اگر کاندیدایشان رد صلاحیت شد باید عرصه انتخابات را ترک کرده تا بیش از این تاوان ندهند.

فعال اصلاح طلب، درباره احتمال حمایت اصلاح طلبان از علی لاریجانی، بیان کرد: به هیچ وجه چنین امری امکان ندارد؛ در جلسات شورای مرکزی ما هم حتی ما یک نفر نامی از او نبرده، البته ممکن است این نظر شخصی آقای کرباسچی باشد؛ اما حزب کارگزاران فعلا منتظر است که ببنید تکلیف شورای عالی سیاستگذاری چه خواهد شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار