رضا محمدی:
به گزارش تابناک سمنان: رضا محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی سمنان بابیان اینکه فروش خودروی بدون پلاک ممنوع است و با محتکران خودرو در استان برخورد جدی می‌شود، گفت: تاکنون موردی از احتکار مشاهده نشده است.
کد خبر: ۸۶۷۸۶۹
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴ 27 June 2020

نشانی اشتباه احتکار برای گرانی خودرو

مدیرکل تعزیرات حکومتی سمنان ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه نظارت و کنترل قیمت‌ها مهم‌ترین رویکرد این نهاد در سال جاری است، اظهار داشت: در راستای کاهش و کنترل قیمت خودرو در استان سمنان تمهیدات لازم برای مقابله با محتکران خودرو اندیشیده شده است.

وی با اشاره به اینکه همکاری خوبی در این زمینه با دستگاه‌های نظارتی در استان صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار فروش خودروهای بدون پلاک و نگهداری این خودروها ممنوع و تخلف محسوب می‌شود.

رضا محمدی با تأکید بر اینکه فروش خودرو بدون پلاک ممنوع است، افزود: طرح نظارت جدی با گران‌فروشان و محتکران خودرو در استان اجرایی می‌شود و خوشبختانه تاکنون موردی از احتکار خودرو در استان سمنان مشاهده نشده است.

محمدی بابیان اینکه در صورت مشاهده هرگونه تخلف شخص محتکر محکوم‌به فروش خودرو به قیمت مصوب دولتی و پرداخت جریمه ۱۰ درصدی از قیمت خودرو می‌شود، تصریح کرد: بازرسان این سازمان همواره در حال رصد و پایش پارکینگ‌ها و مراکز خریدوفروش خودرو هستند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار