علیرضا آشناگر:
به گزارش تابناک سمنان: علیرضا آشناگر استاندار سمنان بابیان اینکه مطابق دستور ستاد ملی مقابله با کرونا از یکم تیرماه، نماز جمعه در سراسر استان اقامه می‌شود، گفت: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در اولویت است.
کد خبر: ۸۵۸۸۹۴
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳ 06 June 2020

اخبار علیرضا آشناگر - آخرین و جدیدترین خبر های علیرضا آشناگر ...

استاندار سمنان پیش از ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد ملی مقابله با کرونای استان سمنان اظهار داشت: مطابق دستور ستاد ملی مقابله با کرونا از یکم تیرماه، نماز جمعه در سراسر استان اقامه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شهرستان‌های شاهرود، میامی و آرادان در وضعیت سفید قرار دارند، تصریح کرد: دیگر شهرستان‌های استان سمنان دارای وضعیت زرد هستند و از یکم تیرماه مشمول این مصوبه برای برگزاری نماز جمعه هستند.

علیرضا آشناگر با تأکید بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بیان کرد: در این دستورالعمل مصوب شد تا نماز جمعه در تمامی شهرستان‌ها و مناطق کشور که دارای وضعیت زرد ازنظر شیوع کرونا است اقامه خواهد شد.

آشناگر بابیان اینکه بر این اساس در هنگام برگزاری نماز جمعه از گنجاندن هرگونه سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه پرهیز می‌شود، افزود: برنامه‌ریزی‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که این نماز پربرکت در حداقل زمان ممکن اقامه شود.

وی در ادامه با اشاره به سایر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا خاطرنشان کرد: فعالیت تمامی مهدکودک‌ها، کلاس‌های آموزش قرآن، آموزشگاه‌های علمی و زبان و نیز انجام تورهای مسافرتی داخلی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از ۲۴ تیرماه ازسرگیری می‌شود.

استاندار سمنان یادآور شد: سالن‌ها، فعالیت سینماها و کنسرت‌ها نیز از یکم تیرماه با رعایت سقف ۵۰ درصد از کل ظرفیت به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار