اقدام خطرناک یک گردشگر جوان چیزی نمانده بود که جانش را در معرض خطری جدی قرار دهد.
کد خبر: ۸۵۸۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵ 06 June 2020

اقدام خطرناک

به گزارش  تابناک سمنان: ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام خطرناک یک توریست جوان در پارک حیات وحش ملی «سِرِنگیتی» تانزانیا را به تصویر می‌کشد. این مرد جوان در حالی که در کنار پنجره خودرو نشسته بود با کنار زدن شیشه دست به یک ماجراجویی خطرناک در مواجهه با یک شیر زد.

 

در ویدئویی که منتشر شده است این مرد توریست که هویتش اعلام نشده با بازکردن پنجره در حالی که خود را آماده لمس شیر می کند دیده می شود. این ویدئو نشان می‌دهد این شیر در حالی که عصبانی به نظر می‌رسد ناگهان غرش کرده و به سمت خودرو حمله ور می‌شود. این ویدئو در صفحه Maasai Sightings به اشتراک گذاشته شد. آدمین این صفحه با خطرناک دانستن این اقدام هشدار داد که چنین ماجراجویی‌هایی می‌تواند به مرگ گردشگران منجر شود.

اقدام این گردشگر در حالی خبرساز می‌شود که مسئولان پارک ملی سرنگیتی همواره به رانندگان هشدار داده اند تا از نزدیک شدن زیاد به حیوانات خودداری نموده و فاصله ۲۵ متری در مواجهه با آن‌ها را رعایت کنند. قانون دیگری که گردشگران در هنگام حضور در این پارک ملزم به رعایت آن هستند تحریک نکردن حیوانات با ایجاد سر و صدای زیاد و گوش کردن به موزیک، پرتاب نکردن اشیاء به سمت آن‌ها و تقلید نکردن صدای حیوانات است.

<video src="https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/3/16/12014477_444.mp4" width="100%" height="100%" controls>

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار