آنتونی استوکس به دنبال توافق با پرسپولیس نیست و نمی‌خواهد پول دریافتی از این باشگاه را پس بدهد.
کد خبر: ۸۵۶۶۷۴
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶ 31 May 2020

۱۵۰ هزار دلار پول پرسپولیس روی هوا!

به گزارش تابناک سمنان: آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی سرخ‌ها پس از دیدار پرسپولیس ایران با الشارجه امارات در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا به دلیل اینکه با فرزند خود در دبی بماند، درخواست ۲ روز مرخصی کرد که یحیی نیز  به او مجوز داد  تا ۴۸ ساعت دیرتر به تمرینات بازگردد.

البته استوکس پس از آن به تهران بازنگشت و حالا پرسپولیسی‌ها خواستار فسخ قرارداد این بازیکن شده اند، زیرا استوکس به نامه‌های باشگاه پرسپولیس نیز پاسخ نمی‌دهد.

باشگاه پرسپولیس در زمان عقد قرارداد با استوکس، ۱۵۰ هزار دلار به مهاجم ایرلندی پیش پرداخت داد، اما این بازیکن فقط برای پرسپولیس ۶۵ دقیقه بازی کرد که حاصل آن ۲ شوت و یک ضربه سر بود.

مدیران سابق باشگاه پرسپولیس و کمیته حقوقی این باشگاه معتقدند که قرارداد سفت و محکمی با استوکس بسته شده و می‌توانند در مراجع بین المللی از این بازیکن غرامت بگیرند، اما استوکس به دنبال توافق با پرسپولیس نیست و نمی‌خواهد پول دریافتی از این باشگاه را پس بدهد.

به هرحال قرار است تا چند وقت دیگر پرونده استوکس و پرسپولیس به فیفا برود و باید دید دفاعیه سرخ‌ها در این پرونده چه خواهد بود و آیا نظر مدیران فیفا را جلب می‌کنند یا خیر؟

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار