پیامکی از سمت وزارت رفاه برای برخی از سرپرستان خانوار ارسال شده که به دلیل عدم اطلاع رسانی مناسب باعث سردرگمی و ابهام در مردم شده است.
کد خبر: ۸۵۱۶۲۱
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱ 18 May 2020

به گزارش تابناک سمنان: بعد از پرداخت وام یک میلیون  تومانی برای حمایت از خانوار‌های یارانه بگیر در شرایط کرونایی، محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی خبر از پرداخت وام ۲ میلیونی به مشاغل بی ثبات داد.

پیش از این حسین میرزایی سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی اعلام کرده بود، این وام به رانندگان تاکسی و دستفروشان، کارگران ساختمانی و کارگران اصناف متضرر در ایام کرونا پرداخت می‌شود که برای خانوار‌های یک نفره یک میلیون تومان، برای خانواده‌های ۲ تا ۳ نفره مبلغ یک میلیون ۵۰۰ هزار تومان و برای خانوار‌های ۴ و یا بیشتر ۲ میلیون تومان است.

زمان مشخصی درباره ارسال پیامک به مشمولان این وام اعلام نشده بود به همین دلیل معلوم نبود این وام ۱.۵ تا ۲ میلیون تومانی چه زمانی واریز می‌شود.

اما پیامکی به برخی از سرپرستان خانوار ارسال شده است، از قرار معلوم پیامک مذکور همان پیامکی است که به مشاغل بی ثبات ارسال شده تا برای ثبت نام دریافت وام ۲ میلیونی اقدام نمایند، اما این عدم اطلاع رسانی موجب سردرگمی و ابهام برای مردم شده است.

متن پیامک بدین شرح است؛
سرپرست محترم خانوار تسهیلات یک میلیون تومانی دوران کرونا را قبلاً به حساب یارانه شما واریز شده است. اگر متقاضی بسته تکمیلی به مبلغ یک میلیون تومان بر اساس شرایط اعلامی دولت هستید لطفاً از طریق همین قدرت تلفن عدد ۱ را به ۶۳۶۹ ارسال نمایید.

ماجرای پیامک جدید وزارت رفاه برای دریافت چه وامی چیست؟

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار