پدر و برادر دامادی که برخلاف مصوبات ستاد ملی کرونا و همچنین شورای تامین شهرستان دلگان اقدام به برگزاری جشن عروسی کرده بودند ،دستگیر شدند.
کد خبر: ۸۳۷۸۶۱
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵ 10 April 2020

در پی ممنوعیت برگزاری مراسمات و اجتماعات ستاد ملی مبارزه با کرونا.

به گزارش تابناک سمنان: معاون سیاسی فرماندار دلگان از بازداشت پدر و برادر دامادی که برخلاف مصوبات ستاد ملی کرونا و همچنین شورای تامین شهرستان دلگان اقدام به برگزاری جشن عروسی کرده بودند خبر داد.

 خدابخش پکیرشاهی ضمن قدردانی از اطلاع رسانی به موقع مردم از طریق سامانه ۱۰۰۰۷۸۶۸ ستاد مدیریت بحران و قاطعیت قاضی محترم در خصوص کسانی که در روز‌های کرونایی مرتکب تخلف می‌شوند، از همکاری مردم قدردانی کرد.

او ادامه داد: توجه به ممنوعیت برگزاری جشن عروسی و هر گونه مراسمات و تجمعات رسمی و غیر رسمی در طرح فاصله گذاری اجتماعی و بنا بر ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی به عنوان یکی از مصادیق تهدید علیه بهداشت عمومی و جرم محسوب می‌شود.

معاون سیاسی فرماندار دلگان گفت: بنا به مصوبه شورای تامین شهرستان، با حضور به موقع عوامل محترم نیروی انتظامی، پدر و برادر داماد دستگیر شدند.

گفتنی است:در شب گذشته نیز در پی برگزاری مراسم عروسی دیگری در شهرستان دلگان (منطقه هودیان بخش مرکزی) پدر داماد بازداشت شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار