رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان:
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان بابیان اینکه کاهش زنجیره انتقال کرونا با عملکرد آتش‌نشانی میسر می‌شود، گفت: ضدعفونی کردن معابر شهری ادامه دارد.
کد خبر: ۸۳۷۰۲۸
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰ 07 April 2020
ضدعفونی کردن معابر شهری سمنان ادامه خواهد داشت

به گزارش تابناک سمنان: سعید اسمعیل‌پور ظهر سه‌شنبه در حاشیه نشست ویدئوکنفرانسی رؤسای سازمان‌های آتش‌نشانی کشور در استانداری سمنان ضمن اشاره به اهمیت آتش‌نشانی در مدیریت بحران شهری، ابراز کرد: کووید ۱۹ نشان داد که عملکرد آتش‌نشانی و ارگان‌های امدادی تا چه اندازه اهمیت دارد.

وی بابیان اینکه منظور از برگزاری این قبیل جلسات هماهنگی بیشتر و تبادل تجارب در زمینهٔ اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا است، تأکید کرد: آمادگی هرچه بیشتر آتش‌نشانی برای مقابله با بحران‌های بیولوژیک مهم است.

رئیس آتش‌نشانی سمنان بابیان اینکه ارتقای سطح عملکرد شهرداری‌ها و سازمان‌های آتش‌نشانی در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا حیاتی است، ابراز کرد: استفاده از تجربه شهرداری‌ها و سازمان آتش‌نشانی در نحوه استفاده از نیروها و خودروها و همچنین نحوه ضدعفونی کردن معابر شهری اهمیت دارد.

اسمعیل‌پور با ارائه گزارشی از عملکرد آتش‌نشانی سمنان در مقابله با کرونا، ابراز کرد: تیم‌های عملیاتی آتش‌نشانی با خودرو و مأموران خود در چندین مرحله معابر شهری و دیگر نقاط شهرستان را ضدعفونی کرده و همراه با اکیپ‌های مردمی، بسیج و سپاه و … همچنان این کار را تداوم خواهد داد تا شاهد شکست دادن ویروس کرونا باشیم.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار