سرپرست جدید دبیرکلى فدراسیون فوتبال به حواشی این روز‌های فوتبال ایران و اعتراض AFC واکنش نشان داد.
کد خبر: ۸۳۶۳۷۹
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۸ 05 April 2020

به گزارش تابناک سمنان: به نقل از فدراسیون فوتبال، مهدى محمد نبى سرپرست دبیرکلى فدراسیون فوتبال در واکنش به ایمیل اخیر AFC اظهار داشت: اختلاف نظر یا هرگونه سوء برداشتى که در مکاتبات ۲ جانبه فدراسیون و کنفدراسیون مطرح شده قطعا حل و مرتفع می‌شود.

او اظهار داشت: فدراسیون فوتبال ایران همواره تعامل و ارتباط نزدیکى با کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته و مبادله نامه یا ایمیل‌ها درباره تشریفات و ساز و کار ادارى موضوعات امرى کاملا عادى است، اما متاسفانه سوء رفتار هایى در داخل کشور با مقاصد خاص صورت گرفته است.

او اضافه کرد: بنده با سابقه حدود ٨ سال دبیرکلى در فدراسیون همچنین ارتباطات و کرسى هایى که در AFC داشته ام بار‌ها شاهد اختلاف نظر و برداشت هاى متفاوت قانونى درباره موضوعات گوناگون بودم، اما تاسف برانگیز است که در چنین مسئله اى شاهد انعکاس جزئى‌ترین مکاتبات اى اف سى و فدراسیون فوتبال هستیم. این اتفاق تلخى است که موجب شده در مذاکرات و مکاتبات بین المللى فدراسیون فوتبال ایران مواجه با حاشیه و رفتار‌های غیر معمول و نادرست شود.

سرپرست دبیرکلى فدراسیون اضافه کرد: کنفدراسیون در این نامه‌ها موضع گیرى له یا علیه شخص خاصى نداشته و تنها ایراد به تشریفات و رویه ادارى گرفته است که اینگونه موارد در تعامل فدراسیون فوتبال با یک نهاد بالادستى مثل کنفدراسیون کاملا طبیعى و مرسوم است. در عین حال متاسفانه باید بگوییم از داخل کشور بى تقوایى هایى صورت گرفته است.

نبى همچنین افزود: حضور و فعالیت هر ایرانى در بخش‌ها و کمیته هاى مختلف AFC باعث افتخار است و ما هم ارتباط بسیار خوبى با کمیته هاى مختلف کنفدراسیون از جمله دپارتمان فدراسیون هاى عضو afc داشته و داریم. در این موضوع هم فدراسیون طبق مقررات و ضوابط اساسنامه عمل کرده است. با این وجود از رسانه‌ها درخواست می‌کنیم با توجه به حساسیت موضوع با در نظر گرفتن مصالح و منافع فوتبال کشور مثل همیشه در این مسیر هوشمندانه عمل کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار