غلامرضا طحان بیان کرد:
به گزارش تابناک سمنان: غلامرضا طحان  معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سمنان با اشاره به کاهش ۸۵ درصدی میزان جابه‌جایی مسافران نوروزی گفت: ۹۱۶ مسافر با ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای استان جابه‌جا شدند.
کد خبر: ۸۳۳۵۸۱
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹ 24 March 2020

Image result for غلامرضا طحان

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سمنان صبح سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سمنان ضمن بیان اینکه شیوع ویروس کرونا عامل اصلی کاهش سفرهای نوروزی در تعطیلات سال جاری بود، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون درمجموع ۹۱۶ مسافر با ناوگان‌های عمومی حمل‌ونقل جاده‌ای استان جابه‌جا شدند.

وی بابیان اینکه ۸۰۰ دستگاه ناوگان عمومی و ۴۰ شرکت حمل‌ونقل مسافر در استان فعالیت می‌کنند، تأکید کرد: ضدعفونی ناوگان مسافری و شرکت‌های حمل‌ونقل مسافر به‌صورت روزانه و مداوم در دستور کار مسئولان این اداره کل قرار دارد.

غلامرضا طحان با اشاره به اینکه این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۸۵ درصد کاهش داشته است، تصریح کرد: درمجموع ۱۱۶ سفر از سوی ناوگان‌های عمومی جاده‌ای انجام‌شده که در مقایسه با سال گذشته این آمار ۷۰ درصد کاهش داشته است.

طحان با تأکید بر لزوم پرهیز از سفرهای غیرضروری در این ایام بحرانی گفت: تقاضای مردم برای استفاده از ناوگان عمومی حمل‌ونقل جاده‌ای برای انجام دادن سفر کاهش چشمگیری داشته است.

وی افزود: این در حالی است که رعایت موارد بهداشتی در پایانه‌های مسافری در دستور کار مسئولان این بخش قرارگرفته است و حفظ سلامت عموم مردم در دستور کار قرار دارد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار