بازگشت مردی که همیشه برمی‌گردد!
بعد از این که جمع بندی ها در خصوص معرفی مدیرعامل به نتیجه نرسید حکم سرپرستی موقت باشگاه برای مدیرعامل سابق آبی ها صادر شد.
کد خبر: ۸۲۶۷۷۱
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۹ 27 February 2020

به گزارش تابناک سمنان: دوشنبه شب تنها یک امضا باقی مانده بود تا هیات مدیره باشگاه بار دیگر حکم مدیرعاملی را برای علی فتح ا.. زاده صادر کنند اما عبدالرضا موسوی این امضا را پای حکمی که خلیل زاده، منزوی و فتح ا.. زاده امضا کرده بودند، نزد تا بار دیگر وضعیت مدیریت باشگاه با ابهامات زیادی روبرو شود.


اوضاع در مدیریت کلان باشگاه طی 48 ساعت گذشته با دو استعفای پر سرو صدا بدتر از همیشه شد چون نه خلیل زاده تمایلی به ادامه سرپرستی موقت مدیرعاملی باشگاه داشت نه موسوی حاضر به ادامه همکاری با هیات مدیره به عنوان یکی از اعضا را داشت. کناره گیری این دو عضو تاثیرگذار بیشتر از همیشه مدیریت باشگاه را به چالش کشید تا جایی که تلاش ها برای معرفی مدیرعامل استقلال به اوج خود رسید.


در شرایطی که هیچ کدام از اعضای هیات مدیره در 48 ساعت گذشته حاضر به اظهارنظر رسمی در خصوص مدیریت باشگاه نشده است اما خبرها و رایزنی ها صورت گرفته پیرامون باشگاه استقلال از بازگشت علی فتح ا.. زاده به باشگاه اما نه به عنوان مدیرعامل بلکه به عنوان سرپرست موقت حکایت داشت. مدیرعامل سابق استقلال که یکی از پرافتخارترین مدیران این باشگاه در دو دهه گذشته نیز محسوب می شود در حال حاضر تنها گزینه در دسترس برای در دست گرفتن سکان مدیریتی است و می توان گفت رقیبی هم نداشت.

 

 

وزیر ورزش و جوانان با تایید مصوبه هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص انتخاب سرپرست، ضمن تشکر از خدمات اسماعیل خلیل زاده در دوران سرپرستی باشگاه استقلال، علی فتح الله زاده خوئی را به عنوان سرپرست باشگاه استقلال منصوب کرد.در حکم علی فتح الله زاده، از او خواسته شد ضمن فراهم آوردن شرایط و امکانات مناسب و قابل قبول برای تیم استقلال و توسعه باشگاه و جذب منابع مالی مورد نیاز، همه تلاش خود را برای تسریع پروژه خصوصی سازی باشگاه به کار گیرد

 

اما در حالی که همه چیز از مدیرعاملی فتح ا.. زاده حکایت داشت این بار وزارت ورزش با اجماعی که هیات مدیره باشگاه به آن رسیده بود تصمیم گرفت زمینه بازگشت فتح ا.. زاده را به عنوان سرپرست موقت باشگاه فراهم کرد تا او برای چهارمین بار سکان مدیریت استقلال را در دست بگیرد. 


به این ترتیب استقلالی ها که با شکست تلخ در سیرجان در مسیر بازگشت به تهران هستند از این پس در تیمی فعالیت خواهند کرد که فتح ا.. زاده وارث آواره ای خواهد بود که مدیریت قبلی از خود به جا گذاشته است. حاجی که در سه مقطع قبلی خود هر بار عناوین و افتخاراتی برای استقلال به جا گذاشت حالا باید مشکلات موجود را حل کند تا شاگرد خلف او فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی بتواند انتظارات طرفداران پرشمار آبی ها را برآورده کند.

منبع: ورزش سه

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار