آرایش انتخاباتی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخاباتی شهر گرمسار نشان می دهد در حال حاضر رقابت نزدیک و تنگاتنگی میان دکتر اسماعیل رجبی دیپلمات و حقوقدان و سرهنگ بازنشسته اردشیر مطهری در جریان است و سایر کاندیداها با فاصله زیادی پشت سر این دو کاندیدا قرار گرفتند.
کد خبر: ۸۲۴۳۰۸
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴ 19 February 2020

به گزارش خبرنگار تابناک از سطح شهر گرمسار حاکی است اسماعيل رجبی از حمایت اقشار وسیعی از مردم بویژه نخبگان و فرهیختگان دانشگاهی و حوزوی ، نمایندگان ادوار مجلس مانند غلامرضا کاتب ، احمد رهبری ، ترابی و علیرضا شاه حسینی از کاندیداهای ادوار گذشته و همچنین روسا و اعضای شوراهای شهر گرمسار، آرادان و ایوانکی و عشایر و روستائیان برخوردار شده است. شنیده شده است برخی از ائمه جماعات مساجد و هئیت های مذهبی این حوزه انتخابیه به نمازگزاران توصیه کردند به اسماعیل رجبی بعنوان کاندیدای اصلح رای دهند.

در همین حال خبرهای رسیده حاکی است از انجایی که روح اله مطهری زاده که بعنوان کاندیدای اصولگرایان در این حوزه انتخابیه معرفی شده است از رقابت های انتخاباتی درسطح این حوزه انتخابیه عقب مانده است ، درحال حاضر رایزنی هایی در جریان است که طرفداران او به دکتر اسماعیل رجبی بعنوان کاندیدایی که برنامه ها و طرح های او به طیف اصولگرایان نزدیک است ،‌رای دهند.

این خبر می افزاید اردشیر مطهری با تبلیغات انتخاباتی فشرده و صرف هزینه بالای تبلیغاتی توانسته از اقشار مختلفي را جذب برنامه های تبلیغاتی خود كند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار