فرماندار کرج گفت: قطعه یک آزادراه تهران-شمال به طول ۳۲ کیلومتر آماده بهره‌برداری است.
کد خبر: ۸۱۹۵۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷ 02 February 2020

قطعه یک آزاد راه تهران-شمال در یک قدمی بهره برداری

به گزارش تابناک سمنان: غفور قاسم پور فرماندار کرج با بیان اینکه قطعه یک آزاد راه تهران – شمال با صرف یک هزار میلیارد تومان اعتبار آماده بهره برداری شده است، گفت: این قطعه به طول ۳۲ کیلومتر با اهتمام دولت تدبیر و امید در ایام الله دهه مبارک فجر بهره برداری می‌شود.

بخشی از آزاد راه تهران - شمال در استان البرز واقع شده است.

آزاد راه تهران - شمال دارای چهار قطعه است که اکنون قطعه چهارم آن در شهرستان چالوس استان مازندران زیر بار ترافیک قرار دارد و قطعات دوم و سوم در حال ساخت است.

با بهره بهرداری از قطعه نخست آزاد راه تهران - شمال، فاصله پایتخت به شمال ۶۰ کیلومتر کوتاه‌تر می‌شود.

فرماندار ویژه کرج گفت: این شهرستان با بهره برداری از ۶۹ پروژه عمرانی به استقبال ایام الله دهه مبارک فجر رفته است که این پروژه‌ها در حوزه‌های راه سازی، خدماتی، فرهنگی و صنعتی با صرف ۱۰۶ میلیارد تومان اعتبار آماده شده است.

قاسم پور ادامه داد: از مجموع این ۶۹ پروژه عمرانی ۹ پروژه با اعتبار ۷۳ میلیارد تومان مربوط به بخش خصوصی است که به طور مستقیم برای ۷۱ نفر اشتغالزایی خواهد داشت.

او گفت: افتتاح پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان البرز در شهرستان کرج از دیگر پروژه‌های مهم حوزه فرهنگی به شمار می‌رود که در فجر ۹۸ به بهره برداری خواهد رسید.

افتتاح چند مدرسه، مجموعه‌های ورزشی، اجرای طرح‌های هادی در روستا‌های شهرستان کرج، راه اندازی مراکز بهداشت و سلامت خانواده، بهره برداری از نیروگاه خورشیدی در شرق کرج، اجرای طرح‌های آبخیزداری و کنترل سیلاب، بازسازی راه‌ها و روشنایی معابر مهم شهرستان کرج، راه اندازی گلخانه‌های آموزشی و تحقیقاتی از دیگر پروژه‌هایی است که فجر ۹۸ برای خدمت رسانی تقدیم مردم شریف شهرستان کرج خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار