سارق جوان به شکلی عجیب و شبیه به فیلم‌های سینمایی ناگهان وارد قطار در حال حرکت شد و کیف یک مسافر زن را به سرقت برد.
کد خبر: ۸۱۵۷۹۰
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵ 20 January 2020

سرقت کیف

به گزارش تابناک سمنان: سرقت اشیاء مسافران قطار یکی از انواع سرقت‌های معمول در کشور هند به شمار می‌رود، اما ویدئویی که روش عجیب یک سارق را در سرقت کیف مسافر زن نشان می‌دهد در این کشور خبرساز شده است. در این سرقت این سارق به شکلی باورنکردنی و به سبک فیلم‌های سینمایی اقدام به ربودن کیف این مسافر کرد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته داخل واگن قطار تهیه شده چگونگی وقوع این سرقت را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو یک زوج سالخورده در حالی که  در مقابل درب قطار ایستاده و منتظر توقف آن هستند دیده می‌شوند. لحظاتی بعد ناگهان یک سارق جوان در حالی که هنوز قطار در حرکت است وارد واگن شده و با کشیدن کیف زن سالخورده و پریدن به پایین اقدام به فرار می‌کند. این ویدئو نشان می‌دهد که در لحظه ربودن کیف به دلیل باز بودن درب قطار چیزی نمانده بود این زن سالخورده نیز به پایین پرتاب شود که با واکنش به موقع همسرش و یکی دیگر از مسافران از این حادثه جان سالم بدر برد.  

این ویدئو  نخستین بار توسط کاربری با نام "مانیش جاین" در توئیتر منتشر شد. بنا به ادعای این کاربر این اتفاق در یک قطار تندرو در خارج از شهر بمبئی هند و هنگامی که قطار وارد تونل مامبرا شده بود رخ داد.  

گفتنی است؛ هنوز پلیس هندوستان مرد سارق را دستگیر نکرده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار