سید احمد زرهانی:
به گزارش تابناک سمنان: عضو هیئت‌امنای ستاد اقامه نماز، بابیان اینکه مدارس نیازمند تشکیل اتاق فکر برای ترویج نماز هستند، گفت: مدیران آموزشگاه‌ها از این ظرفیت کمال بهره را ببرند.
کد خبر: ۸۰۳۶۴۸
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹ 07 December 2019

تصویر مرتبط

سید احمد زرهانی عضو هیئت‌امنای ستاد اقامه نماز پیش از ظهر شنبه در اجلاس نماز استان سمنان در سالن شهید مطهری شهر سمنان ضمن بیان اینکه مدارس و معلمان نقش غیرقابل‌انکاری در ترویج نمازخوانی در بین دانش آموزان دارند، ابراز کرد: مدارس نیازمند تشکیل اتاق فکر برای ترویج نماز هستند.

وی بابیان اینکه مدیران مدارس نسبت به ایجاد اتاق فکر برای ترویج نماز باید اقدام کنند، تأکید کرد: این کار سبب می‌شود تا بهترین راه‌ها برای اجرای طرح‌های انگیزشی و رغبت دانش آموزان به مقوله نماز یافته و اجرا شود.

سید احمد زرهانی  فرهنگ اقامه نماز و تشویق دانش آموزان به آن را خواستار شد و ابراز کرد: مدارس بهترین نقش‌آفرینی را در این زمینه‌دارند.

زرهانی بابیان اینکه فرهنگ اقامه نماز تنها به گفتار ترویج نمی‌یابد، گفت: باید با رویکردهای علمی و عملی برای تشویق نوجوانان به اقامه نماز تلاش کرد و اگر اتاق‌های فکر نماز در مدارس تشکیل شود می‌توانیم به‌منظور مقابله با آسیب‌های اجتماعی در بین دانش‌آموزان، اقدامات شایسته‌تری را انجام دهیم.

عضو هیئت‌امنای ستاد اقامه نماز در دیگر بخش سخنان خود خانواده را هم بزرگ‌ترین مراجع تشویق نوجوانان به نماز دانست و تأکید کرد: همه‌چیز بر دوش مدرسه و مسئولان نیست لذا خانواده‌ها می‌بایست بچه‌هایشان را به فرهنگ نماز ترغیب کنند چراکه این امر، سدی در برابر افزایش قابل‌توجه آسیب‌های اجتماعی است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار