فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان:
سرهنگ پاسدار حمید دامغانی با بیان اینکه ماهیت بسیج مردمی است گفت: ۴۰ سالگی بسیج نقطه اوج پختگی و شکوفایی این نهاد انقلابی است.
کد خبر: ۷۹۸۷۷۸
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹ 20 November 2019

ماهیت بسیج مردمی است

به گزارش تابناک سمنان: سرهنگ پاسدار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در دیدار فرماندهان و اعضای شورای پایگاه‌های بسیج ادارات با آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده، ولی فقیه در استان سمنان که به مناسبت چهلمین سالگرد بسیج مستضعفین برگزار شد با بیان اینکه استان سمنان در عرصه‌های مختلف خوش درخشیده است گفت: این استان در دوران دفاع مقدس ۳ هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

او با بیان اینکه ماهیت بسیج مردمی است افزود: بسیج در تمام عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ... در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی خوش درخشیده است.

سرهنگ دامغانی با بیان اینکه بسیج سابقه درخشانی از ابتدای انقلاب اسلامی دارد تصریح کرد: بسیج در دوران دفاع مقدس در عرصه دفاع و شهادت و بعد از آن نیز در عرصه سازندگی خودنمایی کرده است.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه بسیج در بهداشت و درمان نیز خوش درخشیده است افزود: ریشه کنی فلج اطفال یکی از اقدامات موثر و مفید بسیج در سال‌های اخیر بوده است.

او با بیان اینکه تامین امنیت نقش اساسی بسیج است گفت: ۴۰ سالگی بسیج نقطه اوج پختگی و شکوفایی این نهاد انقلابی است.

سرهنگ دامغانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بیش از ۸۸۸ عنوان برنامه در استان سمنان به مناسبت هفته بسیج برگزار می‌شود گفت: ۴ هزار فعالیت‌های مرتبط با بیسج و بسیجیان نیز در این هفته در استان برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه برنامه‌های بسیج تا ۹ دی ماه به مدت ۴۰ روز در استان سمنان ادامه دارد گفت: بیش از ۲۰۰ برنامه نیز در هر عرصه‌ای در استان سمنان برگزار می‌شود.

گفتنی است، در پایان نیز از برترین فرماندهان خواهر و برادر پایگاه‌های بسیج ادارت تجلیل به عمل آمد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار