مدیرکل آموزش پرورش استان سمنان:
به گزارش تابناک سمنان ،مدیرکل آموزش پرورش استان سمنان با اشاره به اینکه المپیادهای درون مدرسه‌ای در 520 مدرسه استان سمنان اجرایی می‌شود خاطرنشان کرد: بیش از 73 هزار دانش آموز استان سمنان در این المپیادها حضور می‌یابند.
کد خبر: ۶۴۲۴۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴ 12 August 2018
به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان سمنان  ، محمد دستورانی در نشست برخی مدیران و رسانه‌های استان سمنان با استاندار سمنان اظهار داشت: مدارس ظرفیت گسترده‌ای در راستای ترویج سبک زندگی فعال و پویا دارند.
وی با اشاره به جایگاه ویژه ورزش در آموزش و پرورش استان سمنان اظهار داشت: المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای در سال تحصیلی جدید از بیست و ششم مهرماه لغایت بیست و دوم آبان امسال در استان سمنان برگزار می‌شود.
مدیرکل آموزش پرورش استان سمنان با اشاره به اینکه المپیادهای درون مدرسه‌ای در 520 مدرسه استان سمنان اجرایی می‌شود خاطرنشان کرد: بیش از 73 هزار دانش آموز استان سمنان در این المپیادها حضور می‌یابند.
دستورانی  با اشاره به یکی دیگر از برنامه‌های ورزشی در مدارس این استان اضافه کرد: همچنین در نظر داریم در 320 آموزشگاه استان سمنان طرح تربیت بدنی با خانواده را عملیاتی کنیم.
وی با اشاره به اهداف و مزایای طرح تربیت بدنی با خانواده گفت: مهم‌ترین هدف این طرح می‌تواند افزایش ارتباط موثر والدین با مدارس و ترویج سبک زندگی فعال و پویا باشد.
مدیرکل آموزش پرورش استان سمنان از برگزاری دوره آموزشی 4 روزه ویژه مربیان آموزش و پرورش استان سمنان در مشهد مقدس خبر داد و افزود: امسال با حضور و یاری همکارانمان در وزارت آموزش و پرورش، دوره‌ای تخصصی و مهم را برای فرهنگیان استان سمنان با حضور اساتید مطرح کشوری برگزار کردیم.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار