رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
به گزارش تابناک سمنان ،رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: شاخص‌های MICI در تولیدات صنعتی استان سمنان ارتقا می‌یابد.
کد خبر: ۶۲۷۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳ 07 July 2018
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان: بهروز اسودی  در همایش صنعت و معدن و تقدیر از واحدهای صنعتی نمونه این شهرستان اظهار داشت: روز صنعت و معدن روز وحدت و همدلی است و میان تولیدکنندگان، مردم و مسئولان است.
وی با بیان اینکه دستاورد مثبت این همایش‌ها در ماهیت آن‌ها نهفته است افزود: هر کشوری تمام محصولات خود را بر مبنای شاخص‌های MICI به جهان عرضه می‌کند که ارتقای این شاخص‌های در تولیدات صنعتی استان سمنان در دستور کار است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به اینکه 10 شاخص اصلی در این راستا تعیین‌شده است اذعان کرد: کیفیت، استانداردهایی با ایمنی بالا، قیمت مناسب، منحصربه‌فرد بودن، طراحی عالی، فناوری پیشرفته، تولید منصفانه، نماد وضعیت، اصالت و سازگاری با محیط از مهم‌ترین شاخص‌های تولید است.
وی با اشاره به اینکه 2004 واحد صنعتی در استان سمنان برای دریافت تسهیلات بهین یاب ثبت‌نام کردند افزود: یک هزار و 800 واحد صنعتی از این تعداد در حوزه صنایع کوچک فعالیت می‌کنند.
اسودی با تأکید بر اینکه 50 تا 100 واحد در صنایع متوسط فعالیت می‌کنند اذعان کرد: درمجموع 50 هزار و 761 نفر در حوزه صنعت مشغول به کار هستند. وی ابراز داشت: 49 درصد در صنایع کوچک، 15 درصد صنایع متوسط و 36 درصد در صنایع بزرگ این استان مشغول به کار هستند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بیان کرد: در حوزه سرمایه‌گذاری در بخش صنعت 32 درصد در صنایع کوچک و 18 درصد در صنایع متوسط و 50 درصد در صنایع بزرگ سرمایه‌گذاری شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار