کد خبر: ۵۶۲۶۲۱
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴ 06 February 2018
به گزارش تابناک سمنان به نقل از  جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ مرتضی بهروز، مدیر منطقه 6 عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران اظهار کرد:ساعت 9:10 صبح امروز شاهدان طی تماس تلفنی با سامانه 125 از گرفتار شدن کارگر ساختمانی در آسانسور خبر داده و درخواست کمک فوری کردند که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بی‌درنگ آتش‌نشانان ایستگاه 72 را به محل حادثه در خیابان گلبرگ شرقی، بعد از میدان نبوت اعزام کرد.
بهروز افزود: در یک مجتمع مسکونی هفت طبقه بنابر اظهارات ساکنان این مجتمع، کارگری در بالای کابین در حال زدن ضدزنگ به قسمت بیرونی کابین آسانسور بود که ناگهان آسانسور به حرکت درآمد و در بالاترین قسمت چاله آسانسور در حالیکه این شخص به شدت در بین کابین و سقف بتونی چاله آسانسور فشرده شده بود، متوقف شد.
وی ادامه داد: آتش‌نشانان در آغاز عملیات بلافاصله با رعایت کامل موارد ایمنی، مسیری را برای دستیابی به این فرد باز کرده و سپس در حضور متخصص شرکت سرویس آسانسور، این کارگر را بیرون آورده و در اختیار امدادگران اورژانس قرار دادند.
بهروز با اعلام اینکه علت بروز این حادثه مرگبار از سوی کارشناسان در حال بررسی است، تصریح کرد: امدادگران اورژانس پس از انجام معاینات اولیه، فوت این کارگر سی ساله افغانستانی را تائید کردند.
لازم به ذکر است؛ جسد این شخص برای انتقال به پزشکی قانونی تحویل عوامل انتظامی منطقه شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار