مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که صبح امروز راهی عتبات عالیات خواهد شد روز گذشته از کارمندان و همکارانش در این باشگاه خداحافظی کرد.
کد خبر: ۵۱۹۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۱ 05 November 2017

به گزارش تابناك سمنان، پس از حدس و گمان‌های زیاد در نهایت علی‌اکبر طاهری مدیرعامل باشگاهپرسپولیس تصمیم قطعی خود را برای کناره‌گیری از مدیریت این باشگاه اتخاذ کرد و این موضوع را روز گذشته و در جلسه‌ای که با اعضای هیأت مدیره داشت به آنها اعلام نمود. طاهری در این جلسه به اعضای هیأت مدیره باشگاهپرسپولیس اعلام کرد که دیگر قصد فعالیت در این باشگاه را ندارد و حمیدرضا گرشاسبی دیگر عضو هیأت مدیره باشگاهپرسپولیس زمام امور را در دست خواهد گرفت تا تکلیف مدیرعامل بعدی باشگاهپرسپولیس از سوی وزیر ورزش و جوانان مشخص شود.

طاهری که قرار است صبح امروز برای حضور در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی راهی کشور عراق شود روز گذشته و در جریان خداحافظی با کارمندان باشگاهپرسپولیس از آنها حلالیت طلبید و عنوان کرد که بعد از بازگشت از عراق دیگر در باشگاهپرسپولیس حاضر نخواهد شد و از کارمندان باشگاه خواست که او را بابت حضور در این باشگاه و اتفاقاتی رخ داده بود حلال کنند.

طاهری همچنین مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان را چند روز قبل در جریان تصمیمش قرار داده بود اما سلطانی‌فر مخالفت ضمنی خود را با این مسئله اعلام کرد اما طاهری به وزیر ورزش گفت که بر سر این تصمیم به قطعیت رسیده و دیگر برای فعالیت به این باشگاه باز نخواهد گشت. همچنین صبح امروز نامه طاهری به دست وزیر ورزش خواهد رسید که در آن این موضوع را به صورت رسمی و کتبی اعلام کرده است.

علی‌اکبر طاهری از خرداد ماه سال ۹۴ به عنوان سرپرست باشگاهپرسپولیس را اداره می‌کرد اما با انتخاب هیأت مدیره جدید به عنوان مدیرعامل انتخاب شد. هرچند که در این مدت با چالش‌های فراوانی نظیر احتمال حذفپرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا، مشکلات مالی متعدد، پرونده‌های شکایت‌های مربیان و بازیکنان خارجی اسبقپرسپولیس و موارد دیگری دست به گریبان شد که باعث شد دوران مدیریت پرچالشی را درپرسپولیس پشت‌سر بگذارد.

باید دید در نهایت وزیر ورزش و جوانان چه تصمیمی در خصوص مدیریت باشگاهپرسپولیس اتخاذ خواهد کرد. هرچند که به نظر می‌رسد طاهری با اصراری که برای رفتن از این باشگاه دارد باید دوران حضور او را در این باشگاه پرهوادار پایان یافته تلقی کرد.

منبع: فارس
برچسب ها: پرسپولیس ، فوتبال
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار