توسط اداره کل اطلاعات استان صورت گرفت؛
به گزارش تابناک سمنان، دادستان مرکز استان سمنان گفت: باند جعل ۳۰ میلیارد تومان چک پول تقلبی در استان سمنان، به همت سربازان گمنام امام زمان در مجموعه اداره کل اطلاعات این استان، منهدم شد.
کد خبر: ۵۰۶۶۱۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸ 10 October 2017

به گزارش تابناک سمنان، حیدر آسیابی ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل دادگستری کل استان سمنان، ضمن تائید دستگیری و فروپاشی باند توزیع چک پول های ۵۰ و ۱۰۰ هزار تومان جعلی در استان سمنان، بیان کرد: این باند توسط نیروهای گمنام اطلاعات شناسایی و پس از انجام عملیاتی، دستگیر شدند.

وی افزود: نیروهای اطلاعات با دریافت گزارش های مردمی و شکایت به دلیل توزیع و دست به دست شدن برخی چک پول های تقلبی، بر روی این موضوع کار اطلاعاتی شبانه روزی را در پیش گرفتند تا در نهایت موفق شدند این باند شش نفره جعل و توزیهع چک پول های تقلبی را در سطح استان سمنان شناسایی و منهدم کنند.

دادستان مرکز استان سمنان، با اشاره به اقدام فوری عوامل اطلاعات استان در دستگیری این بند، تاکید کرد: عملیات سربازان گمنام امام زمان (عج) در سطح استان درنهایت باعث شد تا از ورود ۳۰ میلیارد تومان پول جعلی به بازار جلوگیری شود.

آسیابی افزود: همه اعضای این بند دستگیر و تحویل مراجع قضایی و مبارزه با جرایم اقتصادی شده اند.

وی ادامه داد: این گروه شش نفره ابتدای امر نسبت به چاپ ۲۰۰ میلیون تومان چک پول کرده بودند که این امر مورد پیگیری ماموران اطلاعات شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار