سرپرست روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از آغاز به کار کمیته حقیقت یاب حادثه معدن یورت گلستان تا آخر هفته خبر داد و گفت: طبق وعده مسئولین قرار بر آن شد که از آخر اردیبهشت ماه مستمری خانواده‌های جانباختگان پرداخت شود.
کد خبر: ۴۲۵۴۵۹
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴ 17 May 2017

به گزارش تابناک سمنان، حمیدرضا قدوسی در گفت‌وگو با میزان با بیان این که فعلا امکان کار در معدن یورت گلستان وجود ندارد، اظهار کرد: کمیته حقیقت یاب تا آخر هفته جاری برای بررسی علت اصلی این حادثه به معدن یورت خواهند آمد و با توجه به صدمه‌ای که این معدن دیده در حال حاضر امکان کار کارگران در آن وجود ندارد.

تصویر پرداخت مستمری جانباختگان معدن یورت تا پایان اردیبهشت

سرپرست روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان در ارتباط با وضعیت فعلی کارگران معدن یورت گلستان و بیکاری آن‌ها، خاطرنشان کرد: زمان فعالیت دوباره معدن یورت به تشخیص مسئولان و کارشناسان بستگی دارد و طبق وعده مسئولان کارگران این معدن تا وقتی که تکلیفشان مشخص شود حقوق بیکاری دریافت خواهند کرد.

وی افزود: بحث دیه‌های جانباختگان که قرار بود در اسرع وقت پرداخت شود، دستورش صادر شده اما اطلاعی از پرداخت این وجه وجود ندارد همچنین مقرر شد استاندار گلستان با سرکشی به خانواده‌های آن‌ها از وضعیت زندگی آن‌ها اطلاع پیدا کند که در روزهای گذشته این کار انجام شد.

قدوسی با اشاره به پرداخت مستمری به خانواده جانباختگان، گفت: با توجه به وعده مسئولان قرار بر این شد که از آخر اردیبهشت ماه مستمری خانواده‌های جانباختگان پرداخت شود.

وی ادامه داد: بیشتر مصدومین حادثه که در بیمارستان بستری شده بودند از بیمارستان مرخص شده و تنها چند مورد تحت درمان قرار دارند.

برچسب ها: معدن یورت ، مستمری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار