نماینده مردم دامغان در مجلس:
نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی از آغاز روند احداث سه پروِژه بزرگ صنعتی در این شهرستان در سال ۹۶ خبر داد.
کد خبر: ۳۹۶۳۳۳
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۳ 18 March 2017
ابوالفضل حسن بیکی در آخرین نشست شورای اداری شهرستان دامغان در سال 95 که با حضور نماینده ولی فقیه در استان سمنان، امام جمعه، فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی و مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان در محل سالن همایش‌های بهزیستی دامغان برگزار شد اظهار داشت: مبنای برنامه ریزی‌های اقتصادی و عمرانی و عملکرد ما در شهرستان دامغان سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متأسفانه در گذشته کلنگ‌های زیادی بر زمین زده شده که دلیل عدم برنامه‌ریزی صحیح هیچ‌گاه به بهره‌برداری نرسیده و در حد وعده باقی مانده است، افزود: سیاست ما اعلام سرمایه‌گذاری‌ها و احداث پروژه‌ها پس از قطعیت امر است در این مسیر سال آینده با تلاش‌های انجام شده سه پروژه بزرگ صنعتی در دامغان احداث خواهد شد که زمینه اشتغال سه تا چهار هزار نفر را فراهم خواهد کرد.

وی با بیان اینکه با فعالیت‌های انجام شده و مدیریت مطلوب مراکز آموزش عالی شهرستان دامغان در حالی که اغلب دانشگاه‌های کشور باریزش تعداد محصلین روبرو هستند، دانشگاه‌های دامغان روند روبه رشدی دارند، خاطر نشان کرد: با توجه به این روند بودجه عمرانی دانشگاه دامغان در سال 96 به میزان 300 درصد افزایش می‌یابد.

بیکی در بخش دیگری از سخنان خود به ایجاد منطقه ویژه اقتصادی شهرستان دامغان با سرمایه گذاری بخش خصوصی و ویژگی معافیت مالیاتی ده ساله اشاره کرد و گفت: برای کمک به ایجاد منطقه ویژه اقتصادی دامغان 100 میلیارد تومان بودجه اختصاص داده شد اما چون این منطقه توسط بخش خصوصی ایجاد می شود مبلغ مورد نظر به مناطق ویژه اقتصادی شهرهای سمنان و گرمسار اختصاص یافت.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به واقع شدن این شهرستان در مرکز عبور کریدور شمال جنوب و شرق و غرب کشور به اهمیت استراتژیک این شهرستان در اقتصاد و حمل و نقل پرداخت و اضافه کرد: امیدواریم بودجه خوب در نظر گرفته شده برای تکمیل کریدور شمال جنوب در سال 96 با همکاری وزارت راه و شهرسازی تخصیص پیدا کند.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار