به گزارش تابناک سمنان وزیر خارجه رژیم صهیونیستی با بیان این که او و همسرش تهدید به قتل شده‌اند به خشونت در جامعه اسرائیل اذعان و اعلام کرد:کل جامعه اسرائیل در لبه پرتگاه قرار داد.

به گزارش سما، یائیر لاپید، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در آغاز نشست حزب "آینده‌ای هست"، گفت: این هفته این پیام را دریافت کردم که "یائیر لاپید، امیدوارم امروز از سرطان بمیری، تو دقیقا مثل هیتلر هستی. به زودی یک گلوله از سمت من و یا شخص دیگری دریافت خواهی کرد". همسرم نیز این پیام را دریافت کرد که "تو و یائیر لاپید مستحق عذاب و مجازاتی از سمت خداوند هستید، امیدوارم خداوند از شما انتقام بگیرد".

لاپید در ادامه گفت: خطر این نیست که سیاستمداران بیشتری به قتل برسند، شنیدن چنین چیزی وحشتناک است، خطر بزرگ این است که ما به این واقعیت تبدیل شویم، این خشونت در تمامی زمینه‌های زندگی ما نفوذ می‌کند در خیابان‌ها و مدرسه‌ها و اگر الان با هم آن را متوقف نکنیم ، به یک جامعه خشن و مملو از نفرت تبدیل خواهیم شد.

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی افزود: ما در لبه پرتگاه قرار داریم، در واقع کل جامعه اسرائیل در لبه پرتگاه هستند، ما باید این وضعیت را قبل از هر چیزی در این ساختمان یعنی در کنست متوقف کنیم.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ایسنا