به گزارش تابناک سمنان مجتبی ذوالنوری در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: سایت ثبت نام مسکن ملی در قم به دلیل نبود زمین بسته است. نبود زمین در استان‌های گیلان و مازندران به دلیل وجود کوه و جنگل توجیه‌پذیر است اما قم استان بیابانی است و نبود زمین هیچ توجیهی ندارد.

نماینده مردم  قم در مجلس از وزیر راه و شهرسازی خواست تا هر چه سریعتر شورای عالی شهرسازی را وادار کند تا پروژه ۱۸۰ هکتاری و ۵۶۰ هکتاری زمین را برای ساخت و ساز مسکن حل کند.

 

 

وی در ادامه طی تذکر دیگری به خطاب به رستم قاسمی گفت: منوریل (مونوریل یک شیوه حمل‌ونقل است که شباهت هایی با  قطار ریلی دارد) در قم تبدیل به یک آیینه دق و وهن نظام شده است. این ابوالهول در مقابل چشمان مردم قرار دارد. هر چه سریعتر طی تدبیری آن را تعیین تکلیف کنید.

چهار برابر کردن قیمت برق جفا در حق مردم است

ذوالنوری همچنین از افزایش قیمت حامل‌های انرژی انتقاد کرد و در تذکری به وزیر نفت گفت: قیمت گاز صنعت را سه برابر کرده‌اید و اکنون به یک مصیبت تبدیل شده است. تدبیر کنید تا مانند برق برای مصرف خانگی دچار مشکل نشویم. قیمت قبوض برق بسیار بالا رفته است. مردم مشکل دارند و ۴ برابر کردن قیمت برق جفا در حق مردم است، فکری به حال مردم کنید.

توقع نبود چنین شخصیتی را به عنوان وزیر آموزش و پرورش معرفی کنید

وی در پایان خطاب به رئیس جمهور گفت: گزینه‌ای که برای وزارت آموزش و پرورش انتخاب می‌کنید یا باید شخصیت امتحان‌ پس داده‌ای باشد که بعد از معرفی‌ وی به مجلس، بهجت و خوشحالی در بدنه این وزارتخانه به وجود بیاید و مورد استقبال در مجلس قرار بگیرد و یا اینکه گزینه‌ای از درون خود وزارت باشد زیرا فرهنگیان معرفی شخصی غیر از بدنه این وزارتخانه را توهین و تحقیر نسبت به خود می‌دانند. ما گزینه‌های قوی فراوانی داریم و توقع نبود چنین شخصیتی را به عنوان وزیر آموزش و پرورش معرفی کنید

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ایسنا