این نوجوان سرشار از شور زندگی بود؛
ویدئوی تکان دهنده ای از دو نوجوان طرفدار سپاهان منتشر شده که با هیجان اتوبوس این تیم را به مقصد فولادشهر مشایعت می‌کنند.
کد خبر: ۱۰۰۷۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵ 06 November 2021
 

به گزارش تابناک سمنان  در صورت این نوجوان اصفهانی چیزی جز عشق و علاقه به فوتبال و تیم محبوبش نیست و او در تصاویر سلفی در حال ابراز علاقه و سوت و کف زدن به تیم سپاهان است در حالیکه اتوبوس تیم در اغلب اوقات در پس زمینه تصویر قرار گرفته است.

 

او به همراه دوستش در هوای بارانی اصفهان، در حال اسکورت کاروان سپاهان است. چیزی که محرم نویدکیا قبلا بارها بابت آن تذکر داده و از هواداران خواسته بود این کار را انجام ندهند اما باید قبول کرد که حداقل در این سن و سال توصیه این چنینی کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد اما چه بهای سنگینی برای این بی توجهی وقتی که یک نوجوان امیدوار به زندگی با یک بی احتیاطی جان خود را از دست می‌دهد.

 

 
 

 بعد از انتشار خبر هولناک مرگ هوادار سپاهان بر اثر سانحه رانندگی تصاویری از بیمارستان و دوست او که به عنوان راننده در حال راندن موتور است منتشر شده. در حالیکه او مشغول نشان دادن فیلم ها به ماموران نیروی انتظامی است تا درباره حادثه رخ داده صحبت کند. تصویری که عکس تلخ پوشانده شدن جسد این نوجوان کنار خیابان با یک پارچه خاکی رنگ را تکمیل می‌کند.

 

پیش از این دو تصویر اما تنها شور زندگی و  علاقه به فوتبال است که از داخل ویدئوهای این پسر علاقمند به فوتبال زبانه می‌کشد.

 

چقدر تلخ و باورنکردنی و آزاردهنده و  حسرت بار است وقتی که این تصاویر را کنار هم می‌گذاریم‌. تصاویری که از آغاز تا پایان یک فاجعه را به تصویر می‌کشد.

چقدر تلخ و چقدر باورنکردنی.

 

 

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ورزش سه

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :