سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت روز پنجشنبه در جریان سفر به شاهرود به عنوان نماینده معین رییس جمهوری در این شهرستان از کارخانه فولاد شاهرود دیدن کرد.
کد خبر: ۱۰۰۶۸۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹ 04 November 2021

بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه فولاد شاهرود

به گزارش تابناک سمنان  این بازدید برای بررسی روند اجرای طرح توسعه شرکت فولاد شاهرود در نهمین سفر استانی دولت سیزدهم انجام شده است.

شرکت فولاد شاهرود سال ۸۶ در بخش نورد و با تولید میلگرد کار خود را آغاز کرد.

بخش ذوب این کارخانه در سال ۹۶ با رویکرد تامین مواد اولیه راه اندازی شد.

این شرکت هم اکنون با ۳۵۰ نیروی انسانی ظرفیت تولید سالانه ۱۰۰ هزار تن انواع میلگردهای ساختمانی و صنعتی و ۲۰۰ هزار تن شمش فولادی را دارد.

طرح توسعه فولاد شاهرود سال گذشته با هدف تکمیل خط ذوب و ایجاد خط تولید آهن اسفنجی با اشتغال زایی ۵۰۰ نفر آغاز شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر به شاهرود در نشست شورای اداری این شهرستان شرکت خواهد کرد.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رییس جمهوری و هیات همراه امروز پنجشنبه از فرودگاه سمنان وارد استان شد.

به گزارش ایرنا، اعضای کابینه دولت سیزدهم به نمایندگی از آیت الله رئیسی امروز به نقاط مختلف هشت شهرستان استان سمنان سفر کرده اند تا ضمن بازدید از واحدها و طرح های مختلف، از نزدیک با مسایل شهرستانها آشنا شوند و به مشکلات مردم در موضوعات مختلف رسیدگی کنند.

شهرستان میامی در شرق استان سمنان میزبان سید امیر حسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس‌جمهوری، شهرستان های گرمسار و آرادان میزبان امین حسین رحیمی وزیر دادگستری، شهرستان دامغان میزبان بهرام عین‌الهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و شهرستان‌های گرمسار، سرخه و مهدیشهر میزبان سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهادکشاورزی هستند.

سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت به نمایندگی از رییس جمهوری به شهرستان شاهرود سفر کرده است و رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی  از شب گذشته از چند طرح عمرانی در شهرستان سمنان بازدید کرده است و چند بازدید دیگر در برنامه دارد. سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیز اکنون از چند طرح تاریخی و سرمایه گذاری گردشگری در شهرستان‌های سمنان و مهدیشهر بازدید می کند.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ایرنا

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: